Dlaczego warto zainwestować w kursy indywidualne „one to one”

Decydując się na lekcje indywidualne nauczasz się języka o wiele prędzej niż w grupie, stąd przyspieszasz swoją karierę a także oszczędzasz czas. Ponieważ lektor ma 100 procent czasu dla ciebie, nauka w takiej formie zapewnia nieosiągalne w wypadku szkoleń grupowych możliwości.
angielski indywidualnie warszawa
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Taki tryb nauczania zapewnia lektorowi możliwość całkowitego dostosowania się do oczekiwań ucznia zarówno pod względem programu, sposobów nauczania, wdrażanego słownictwa jak także terminów zajęć i długości trwania kursu. Dzięki temu słuchacz otrzymuje kurs całkowicie dobrany do jego potrzeb. Lekcje poświęcane są na opanowywanie tych umiejętności, jakie są dla niego najbardziej ważne. Skuteczność takiej nauki jest nieporównywalnie wyższa, bo słuchacz ma do dyspozycji 100% czasu lekcji, który w normalnych warunkach rozdzielany jest na wszystkich biorących udział w zajęciach kursantów.Szkoła języków obcych
Author: The LEAF Project
Source: http://www.flickr.com
Czasem w wypadkach gdy do szkoły językowej zgłasza się np. rodzeństwo, małżeństwo czy znajomi, którzy pragną uczyć się wspólnie, realna jest ich wspólna nauka w niedużej grupie, liczącej do trzech uczniów. Stworzenie takowej grupy jest możliwe o ile poziom zaawansowania, potrzeby językowe jak i oczekiwania dotyczące scenariusza zajęć wszystkich zainteresowanych będą podobne. Lektor zrealizuje w takim przypadku jednolity program dla całej grupy. Ze względu na to, że grupa liczy maksymalnie tylko 3 osoby, takie zindywidualizowanie będzie możliwe i dzięki temu lekcje będą mieć charakter zbliżony do kursu indywidualnego.

W jaki sposób wyszukać odpowiednią jednostkę szkoleniową proponującą tego rodzaju kursy? Starczy wpisać w przeglądarkę hasło: angielski (www) indywidualnie Warszawa (jeżeli mieszkamy w stolicy), a otrzymamy całe mnóstwo rezultatów. Potrzebujesz więcej informacji? - angielski w pischool.pl

Niezbędnym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego kursu językowego będzie postępowanie kwalifikacyjne składające się na ogół z testu pisemnego jak też rozmowy z nauczycielem. Ich celem jest określenie aktualnego poziomu umiejętności ucznia oraz jego potrzeb językowych. Na podstawie tych działań sporządzany jest program szkolenia a także dobrane zostaną odpowiednie materiały szkoleniowe takie jak podręcznik wiodący i dalsze dodatkowe materiały.