Możność umieszczania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach

Reklama jest ogromnie znacząca dla sprzedaży produktu, lub usługi. To dzięki reklamie propozycja dociera do wielkiego grona potencjalnych nabywców.


Zebranie pracowników
Author: Manchester University Maths
Source: http://www.flickr.com


billboardy kraków
Author: Times Square PR
Source: Times Square PR


Billboardy dostarczają szansę stworzenia niezwykle ciekawych kampanii. Odbiorcę można zainteresować poprzez krótkie hasło, czy fotografię.


ćwiczenia fitness
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Reklama wielkowymiarowa w obecnych czasach odgrywa ogromną rolę w budowaniu marki. Billboard jest nośnikiem reklamy o wielkich wymiarach, na ogół występuje w postaci tablicy, albo plakatu. Billboardy bywają podświetlone, żeby były dostrzegalne w porze nocnej.


Przestrzeń miejska zapewnia sposobność umieszczania reklam ulicznych w wielu punktach w mieście i poza jego obszarem. To zapewnia ciągły kontakt z reklamą mieszkańcom miast, a w efekcie ułatwia jej utrwalanie. Możność ulokowania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu pozwala kreować intrygujące i skuteczne promocje.


Billboardy Kraków najpoprawniej komponują się ze środowiskiem miast i metropolii, stając się elementem jego krajobrazu. Powierzchnia miejska zapewnia możność sytuowania reklam ulicznych w wielu lokalizacjach w mieście i poza jego terenem. To umożliwia bieżący kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej utrwalanie. Możliwość umieszczania reklamy na zewnątrz na różnych nośnikach przekazu pozwala kreować ciekawe i skuteczne promocje.


Chociaż billboardy nie są tanią postacią reklamy, to jej skuteczność jest niezwykle duża i włącza niezwykle szeroki krąg ewentualnych konsumentów. To świetny sposób na prędkie zawiadamianie o promocjach i znakomitych propozycjach.